Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca nuk harron që të vije me video dhe foto provokative në Instagram

Pas suksesit me këngën e saj më të re, “Boll u bo tuj vujt”, Luana pati një udhëtim nëpër vende të ndryshme turistike, ku u tha se ishte me të dashurin e saj, Krenar Çoçaj.

Mandej ajo u pa në Turqi ku mendohet se ishte në një udhëtim për biznes në Stamboll kurse sot ajo ka postuar një video ku në plan të parë është gjoksi i saj gjigant.

Luana e ka bërë edhe me një video edhe me një foto duke i ofruar pak nga gjoksi i saj seksi fansave të saj, e të cilën gjë e ka përcjell me emotikona që simbolizojnë ardhjen e një gjëje të re nga ajo.