Ditën e sotme aktorja  Olta Gixhari ka ditëlindjen dhe ka ndrë në rrjetet sociale disa momente speciale. Pak kohë më par ajo ka ndarë disa foto mjaft tunduese nga Spanja.

Postimet e saj gjithmonë kthehen në një nga temat kryesore të medias rozë.

Aktorja sexy ka festuar 33 vjetorin e saj dhe duket më e dashururar se kurrë. Vetëm pak ditë më parë ajo po përflitet për një romancë të re.