Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Open” në Top Channel, përballë disa gazetarëve.

Kryemadhi foli për shumë gjëra, e ndërsa kryefjala ishte protesta që ajo dhe kreu i PD-së, Lulzim Basha kanë thënë se do të bëjnë ditët e ardhshme.

Por, gjatë emisionit, Kryemadhi bëri një lapsus “Frojdjan”, Në vend që të thoshte “Po bënim një përllogaritje të kartave të identitetit”, ajo tha se “po bënim një përllogaritje të kartave të kreditit”.

Ku mund ta ketë pasur mendjen vallë Kryemadhi? Jo, jo, mos u bëni aq të djallëzuar. Kryemadhi mendon për njerëzit e thjeshtë e jo vetëm për vete.

Shijojeni videon:

/Kazani.al/