Aktorja Eliona Pitarka është tashmë në një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Herë pas here, ajo tërheq vëmendjen e ndjekësve të saj teksa publikon fotografi provokuese në “Instagram”.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar disa fotografi me bikini , duke treguar se po shijon pushimet verore.

Postimet e aktores marrin mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku të shumtë janë ata që i bëjnë komplimente të tipit: “E dogje vendin”.