23.05.19 00:38

Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO)

Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve ’70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë kaluar, ajo vijon të ketë një trup të...

A e keni parë ndonjëherë Angela Merkelin me bikini, ja ku e keni (FOTO)

Po të thoshte dikush në vitin 1988 se një grua, e cila u rrit në një komunizëm të zhurmshëm, një ditë do të bëhej udhëheqësja e një...

E dashura e Ronaldos shfaqet bombastike në Kanë

Gerogina ka bërë që të gjithë të kthejnë sytë nga ajo në tepihun e kuq të festivalit të Kanës. E dashura e Cristiano Ronaldos...

Zgjidh një kurorë dhe zbulo se ku do kesh sukses

Kurora n.1 Dashuria është në jetën tënde natyrshëm sepse je njeri i dashur me të gjithë. Ke shumë besim tek universi dhe nuk dekurajohesh për gjërat që...

‘Je e pavlerë’, Albana Osamni shpërthen ndaj ‘monstrave’ pas sulmeve në rrjetet sociale (FOTO)

Moderatorja e njohur, Albana Osmani, njihet nga publiku jo vetëm për eksperiencën e saj në televizion, por dhe projektin ‘Ti je një luledielli’. Albana Osmani njohtoi para...

Pyetet a është e virgjër, Kida në siklet zbulon të vërtetën

Kida është vënë në siklet derisa është pyetur troç për jetën e saj personale. Kida është një ndër këngëtaret që e ka fituar suksesin...

FOTOT/ Aktorja shqiptare që thyen tabutë dhe masturbohet në skenë

Aktorja shqiptare Arjola Demiri, e famshme më së shumti në Kosovë, ka thyer çdo tabu me shfaqjen e saj të fundit “Dashuritë e virgjëreshës Madalenë”, e autorit...

Këngëtarja shqiptare bën testin e origjinës dhe tronditet nga rezultati

Këngëtarja me origjinë shqiptare që jeton në Greqi, Eleni Foureira, ka bërë testin e Heritage, e cila nxjerr prejardhjen dhe origjinën. Gjatë qëndrimit në...

Paradoksi i ‘Game of Thrones’! Ofrohen konsulta psikologjike online për fansat që nuk pranojnë...

Seriali i shumë ndjekur ‘Game of Thrones’ ka mbyllur sezonin e tij të 8-të dhe të fundit. Episioni i tij i fundit ka thyer rekorde shikueshmërie. Ndërkohë...

Ami e mahnitshme në fotot e fundit, por komenti i Ermalit rrëmbeu vëmendjen e...

Moderatorja, biznesmenia, Amarda Toska është padyshim një nga personazhet më të dashur për publikun shqiptar e ndër më të ndjekurat në rrjete sociale. Ami poston shpesh foto...