22.05.19 23:47

Kejvina pozon me të brendshmet e brendit të njohur

Kejvina Kthella çdo ditë e më shumë po merr gjithnjë e më shumë vëmendje me fotografitë që i publikon në rrjetet sociale. Modelja e...

Demi Rose si një perëndeshë në bikini ekzotike

Demi Rose nuk i ka zhgënjyer fansat e saj edhe këtë herë. Modelja është shfaqur tepër e nxehtë ndërsa xhironte një set fotografik.

E goditën me një gur në gjoks, ish-aktorja e filmave porno rrëfen si ndodhi...

Vitin e kaluar ish pornostarja Mia Khalifa u godit nga një gur hokeji i cili thuhet se po “fluturonte” me 80 km/h. Tashmë, Mia...

‘Gjyshja më e nxehtë në botë’ lëshon kalendarin toples

Gina Stewart, e quajtur “gjyshja më e nxehtë në botë”, ka lëshuar një version tërësisht të papërfytyruar të kalendarit të saj. Në faqen e...

Supermodelja që mahnitet pas James Rodriguez

Edhe pse Bayerni ka vendosur të mos e blejë, James Rodriguez ka fansa të shumtë në të gjithë boSupermodelja që mahnitet pas James Rodrigueztën, pasi është një...

Shijoni pak nga gjoksi i Luanës (VIDEO)

Këngëtarja dhe prezantuesja Luana Vjollca nuk harron që të vije me video dhe foto provokative në Instagram Pas suksesit me këngën e saj më...

Një bukuroshe seksi si Valentina

Modelja italiane Valentina Fradegrada ka nxehur instagramin me disa foto tepër seksi që ka postuar së fundmi E lindur në Bergamo, Valentina e ushtron...

Modelja e njohur provokon nga Maldivet, tregon super format

Modelja e njohur ka provokuar nga pushimet në Maldive. Modelja e njohur amerikane, Amanda Lynn, i ka realizuar disa foto në plazh dhe duket...

Kjo femër superbombë e ruan Vladimir Putinin

Është shumë e bukur, por edhe e guximshme. 31-vjeçarja, Anna Khramtsova u zgjodh si vajza më e bukur e Gardës Kombëtare ruse në një...

Ish-velina e “Fiks Fare” lë pa fjalë turqit (foto)

Ish- velina e programit investigativ “Fiks Fare” në “Top Channel”, Anisa Mukaj, prej disa kohësh është larguar nga Shqipëria. Aktualisht ajo po jeton në...