23.05.19 00:31

Oriola, ndryshe dhe seksi në fotot e fundit

Është pa dyshim njëra prej femrave më seksi shqiptare Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka zgjedhur sot që të del në brigjet e Vlorës dhe...

Dalloni nëse jeni duke bërë seks të zakonshëm apo seks me dashuri…

Keni dëgjuar ndonjëherë pasi keni bërë seks me të dashurin tuaj se ju vërtet e dashuroni mashkullin me të cilin jeni? Ta dashuroni me plot gojën, në...

Dushi i përditshëm është i dëmshëm për ju

Asgjë nuk ju zgjon në mëngjes më shumë sesa një dush i mirë. Normalisht se dushi e ka edhe përfitimin se ju mban të...

Shkencëtarët: Njerëzit duhet të fillojnë të hanë insekte që tani, për të mbijetuar më...

Për t’u përballur me mungesën e ushqimeve dhe ndikimet e pafavorshme të kultivimit të bagëtisë, shkencëtarët po kthehen në një formë më pak të përdorur për përmbushje...

Mjekët na jepin lajmin e keq për meshkujt që kanë pak spermë

Sasia e spermës është tregues edhe për një sërë problemesh shëndetësore. Ky është përfundimi i një studimi të realizuar së fundi nga një grup...

Studimi i fundit: Kur fshikëza urinare është e mbushur, jemi më të mençur dhe...

Marrja e vendimeve të rëndësishme është më e suksesshme kur e kemi fshikën urinare të plotë Atëherë jemi shumë më të urtë dhe më...

E tmerrshme: Kështu po futet kokaina në zinxhirin ushqimor përmes urinës së të droguarve

Përdorimi i kokainës është më shumë se dyfishuar në të paktën pesë vjet pasi pastërtia ka goditur një rekord të lartë, tregojnë analizat e ujërave të zeza...

Mungesa e vitaminës C ndikon në dobësimin e sistemit imunitar

Nëse ndiheni shpesh të lodhur ose ndjeni mungesë energjie, mund të jetë koha që të shikoni dietën tuaj. Mungesa e vitaminave dhe mineraleve të...

Produktet që duhet të përdorni për lëkurë të shëndoshë

Lumturia nuk është vetëm një vendim në kokën tuaj, por edhe një qëndrim pozitiv ndaj jetës. Në fakt janë hormonet ato që janë përgjegjëse për lumturinë dhe...

Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO)

Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve ’70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë kaluar, ajo vijon të ketë një trup të...