23.05.19 00:33

Si do jetë moti sot

Sipas Meteoalb, vendi ynë do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme deri në mesditë, ku vranësira më të dukshme do të ketë në...

Si do jetë moti sot

Sipas MeteoAlb Shqipëria do të mbetet këtë të shtunë në kushte të qëndrueshme atmosferike, ku do të dominojnë kthjellime dhe vranësira të lehta. Vranësira...

Parashikimi i yjeve për sot

Dashi Gjatë kësaj të premteje do të keni mundësi që ta jetoni me më shumë intensitet raportin në çift. Edhe lidhur me punën mund...

Shi përsëri! Ja deri kur pritet të zgjasë kjo kohë

Sipas Meteoalb, alternime kthjellimesh dhe vranësirash do të karakterizojnë kushtet e motit në vendin tonë në  pjesën e parë të ditës. Po vranësira të dukshme do të...

Moti për sot

Sipas Meteoalb, vendi do të vijojë me kthjellime të pakta dhe vranësira të shpeshta ku do të ketë shira të dobët në pjesën më të madhe të...

Si do jetë moti sot

Sipas Meteoalb, në vend do të ketë vranësira të dendura dhe reshje shiu në pjesën e parë të ditës. Pjesa e dytë e ditës...

Si do jetë moti sot

Sipas MeteoAlb vranësira të shpeshta dhe kthjellime të pakta do të dominojnë vendin paraditen e sotme. Herë pas here do të kemi edhe shira të dobët. Ndërsa...

Moti për sot

Vendi ynë do të ndikohet, nga kushte të qëndrueshme atmosferike.Moti pritet të jetë i kthjellët, por nuk do të mungojnë edhe alternimet e vranësirave kalimtare. Vranësirat në relievet...

Moti për sot

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të jetë nën kushtet e një moti të vranët por herë pas here do të ketë dhe shira të dobët.

Mësoni si do jetë moti

Sipas Meteoalb, paraditja do të vijojë me kthjellime por herë pas here do të ketë dhe vranësira. Ndërsa pjesa e dytë e ditës do të sjellë një...