18.07.19 09:35

Hapi sytë

22 mijë tifozë, kjo është shtëpia e re e kombëtares

“Arena Kombëtare” po shkon drejt hapave e saj të fundit, për të mirëpritur Shqipërinë në takimin e shtatorit që do ta ketë...

Mavraj firmos zyrtarisht me ekipin e ri, kuqezinjtë e tjerë të përfshirë në ethet...

Merkato Europiane zien në këto ditë të nxehta dhe në këtë vorbull nuk bëjnë përjashtim as lojtarët e kombëtares shqiptare, shumica e...

Ronaldo flet për Messin: Dua të luajë përgjithmonë, të argëton

Ronaldo, “fenomeni”, na një intervistë për “Marca”, ka folur për rivalitetin që ekziston në Kupën e Amerikës Latine mes Argjentinës dhe Brazilit....